Locations of visitors to this page

 

 

     
 

Intenzivní Pulsní Světlo /IPL/

Je absolutní světovou novinkou v oblasti depilačního ošetření přístrojem francouzské společnosti Eurofeedback zn. Ariane®. Tato revoluční metota “nové generace” trvalého odstranění veškerých chloupků byla představena na světových konferencích estetické dermatologie a kosmetiky v Boloni (Itálie) a v Dalasu (USA). Touto metodou se poprvé v historii dají trvale odstranit světlé, ale i šedivé chloupky na celém těle! Společnost Eurofeedback je u této světové novinky držitelem 15 světových patentů! Tento přístroj má široké spektrum využití.Používá se také k omlazení pleti, odstranění strií, jizev a pigmentových skvrn.Ariane®
Je spolehlivou a důvěryhodnou technologií fungující na bázi inovační metody založené na poznatcích o působení Intenzivního Pulsního Světla.

Ariane®
Je přístroj nové generace sloužící k trvalé depilaci pomocí Intenzivního Pulsního Světla (IPL).
Fotodepilace je jemná a velmi účinná metoda, určená jak ženám, tak mužům, má mnoho předností ve srovnání s ostatními klasickými a krátkodobými metodami depilace. Lidské tělo je pokryto velkým množstvím chloupků, z nichž naprostá většina je pouhým okem neviditelná, jedná se o světlé ochlupení, které má nezastupitelnou roli na pokožce, protože ji chrání. Pouze malé procento chloupků je viditelných.

Ariane®
Jedině pomocí přístroje Ariane® lze trvale odstranit neestetické nejen tmavé, ale i světlé a šedé ochlupení a stále ponechat tělu přirozenou ochranu pokožky (
fotodepilace).

Ariane®
V průběhu stárnutí se pokožka stává uvolněnější, objevují se vrásky, pigmentové skvrny a další projevy stárnutí.
Fotorejuvenace je vynikající metoda k odstranění těchto projevů a k celkovému dosažení omlazení pleti. V kombinaci s REDpeelem směřuje k omezení příznaků stárnutí a odstranění pigmentových skvrn.

Ariane®
Je dále určený k odstranění žilek v obličeji i metliček na dolních končetinách, prevenci a ošetření strií, odstranění jizev.

Fotorejuvenace je tepelné narušení kolagenu v kůži. Důsledkem toho se v pokožce aktivuje proces hojení a uvolňování látek, kreté ovlivňují regeneraci kožních buněk. Dochází k povzbuzení buněčné činnosti a tím k tvorbě nových kolagenních vláken. Zlepšuje se tak pevnost a pružnost pokožky. K dalším efektům fotorejuvenace patří vymizení pigmentových skvrn a drobných žilek, vyplnění jemných vrásek i jizviček a celkové zlepšení kvality pokožky.
 

Výhody Ariane®

  • Klinicky testováno, prokázané mimořádné výsledky po třech až osmi ošetřeních

  • Rychlý průběh ošetření s trvalým efektem

  • Bezpečné a pohodlné ošetření

  • Bezbolestná aplikace

  • CE a další mezinárodní certifikace přístroje

  • S plochou ošetření 3, 5 cm2 je provedený výkon do 10 minut.